WOLONTARIAT

ZAPRASZAMY WOLONTARIUSZY!

Do współpracy w nowej siedzibie Stowarzyszenia Studio Teatralne Koło w SOHO Factory serdecznie zapraszamy wolontariuszy: razem chcemy stworzyć nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Potrzebujemy młodych ludzi, pełnych pasji, refleksji i energii. Nowe KOŁO to centrum kultury otwarte na działania, świeże pomysły i kreatywne myślenie.

Zakres działań wolontariuszy:

Wolontariat musi być rozwijający! Podstawą tego jest różnorodność działań Stowarzyszenia. Wolontariuszom proponujemy pracę przy naszych spektaklach oraz akcjach. Chcielibyśmy, żeby każdy znalazł coś interesującego dla siebie.

spektakle

planujemy współpracę przy obsłudze widzów, ale również przy promocji, produkcji, kostiumach, scenografii, technicznej oprawie, cyklach związanych z premierami: pokazami filmowymi, czytaniem performatywnym etc.

akcje

w listopadzie zapraszamy do projektu „Czytamy gdzie indziej”, oprócz tego planujemy targi na terenie teatru, projekt kulinarny, akcje animacyjne i parateatralne oraz działania edukacyjne (np. warsztaty)

Nasz wolontariat ma być przede wszystkim spotkaniem, obustronną wymianą doświadczeń i energii. Dzięki niemu możesz spojrzeć na teatr zza kulis, współpracować z aktorami, reżyserem, doświadczonymi animatorami kultury, sprawdzić się w nowych wyzwaniach, współtworzyć nowe miejsce, przyglądać się jego powstawaniu. Masz unikatową okazję rozpocząć przygodę z teatrem, który działa jako stowarzyszenie, dlatego ważna jest każda osoba, która je tworzy. Chcemy dać przestrzeń na rozwijanie nowych talentów i pomysłów.

Poznajmy się!

  1. Wypełnij formularz dostępny tu
  2. Prześlij go na adres kolo@studiokolo.com
  3. Czekaj na mail zwrotny z terminem spotkania

Koordynacja wolontariatu: Olga Stefańska